Інтерфакс-Україна
16:00 23.07.2022

Мінінфраструктури готується до запуску експорту аграрної продукції з українських портів – Кубраков

1 хв читати
Мінінфраструктури готується до запуску експорту аграрної продукції з українських портів – Кубраков

Міністерство інфраструктури продовжує технічну підготовку до запуску експорту аграрної продукції з українських портів, заявив глава відомства Олександр Кубраков.

"Сьогодні Росія завдала ракетного удару по території Одеського порту, тим самим черговий раз показавши світу свої справжні наміри. За останні місяці ракетні удари по об'єктах інфраструктури стали другою, а іноді навіть першою ціллю ворога. Щодня десятки ракет спрямовуються на залізницю, мости, нафтосховища, порти. Це не зупиняє нашу роботу і наш спротив", - написав він на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

Міністр нагадав, що в Стамбулі було підписано угоду про безпечне вивезення українського зерна, але війну не закінчено.

Кубраков наголосив, що "так само, як наша залізниця продовжує рух, а автоперевізники доставляють необхідні продукти, медикаменти та зброю на нульові позиції, – ми не відступимо від своєї цілі – розблокувати морські порти".

"Ми продовжуємо технічну підготовку до запуску експорту аграрної продукції з наших портів", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА