Інтерфакс-Україна
10:30 15.07.2022

У Вінниці після ракетних ударів залишаються зниклими 18 людей - ДСНС

1 хв читати
У Вінниці після ракетних ударів залишаються зниклими 18 людей - ДСНС

У Вінниці після ракетних ударів російських військових залишаються зниклими 18 людей, повідомляє Держслужба з НС.

"Загинули 23 людини (зокрема три дитини); 71 людину (серед них троє дітей) госпіталізовано; по медичну допомогу звернулися 117 осіб; залишаються зниклими 18 осіб", - повідомляється в телеграм-каналі ДСНС у п'ятницю вранці.

Голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов написав у телеграм-каналі, що серед загиблих дітей - "4-річна сонячна Ліза".

"Мама Лізи жива. Вона прооперована. Стан важкий", - повідомив голова ОВА.

За його інформацією, тіла двох дітей і 11 дорослих досі не ідентифіковано.

У Вінниці та області 15 липня оголошено день жалоби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинув вибухотехнік поліції, ще четверо людей постраждали через удар під час знешкодження російського БпЛА у Харківській області

На Дніпропетровщині три райони зазнали понад 20 атак РФ: загинув 40-річний чоловік – ОВА

Сибіга вручив консульські патенти шістьом новопризначеним генконсулам України

Російські війська протягом дня неодноразово обстріляли рятувальників у Глухівській громаді на Сумщині

У Києві затримали чоловіка, ймовірно, причетного до стрілянини у дворі Дарницького району

У Києві затримали чоловіка, ймовірно причетного до стрілянини в житловому дворі Дарницького району

Зеленський прибув у Велику Британію для переговорів з лідерами європейської трійки

П'ятеро цивільних дістали поранень на Херсонщині через обстріли – прокуратура

Абрамович приїздив до Києва і мав умовити Путіна на зустріч із Зеленським – ЗМІ

Троє людей постраждали на Сумщині через атаки ворога, зокрема на АЗС – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА