Інтерфакс-Україна
12:00 08.07.2022

Прокурор Києва: Встановлено двох російських військовослужбовців, які вбили цивільного у Гостомелі

1 хв читати
Прокурор Києва: Встановлено двох російських військовослужбовців, які вбили цивільного у Гостомелі

Осіб двох російських військовослужбовців, які навмисне вбили мирного жителя Гостомеля Бучанського району Київської області, встановлено в межах розслідування воєнних злочинів РФ, ними виявилися командир і солдат окупаційної армії, повідомив керівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер.

В ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" Кіпер розповів, що окрім Києва, столичні прокурори задіяні у розслідуванні воєнних злочинів, скоєних російськими військовими у Гостомелі, а також прилеглих селах Горенка, Мощун та Озера Гостомельської об'єднаної територіальної громади.

"Щодо Гостомеля, з допитів свідків, потерпілих ми вже встановити двох осіб - військових РФ (командира та солдата), які вчинили умисне вбивство цивільної людини в цьому місті", - повідомив столичний прокурор.

Одночасно Кіпер звернув увагу, що у розслідуванні подій в аеропорту Гостомеля, де окупанти знищили літак "Мрія", прокурори з Києва не задіяні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" в п’ятницю застосовуватиме обмеження електроенергії по всій Україні

Польща підтримує відкриття переговорів щодо вступу України до ЄС — Кондратюк

УПЦ (МП) намагається затягувати судові процеси - голова Держетнополітики

Представники України, США та Європи зустрінуться в суботу, щоб обговорити план Трампа, – ЗМІ

Генштаб спростовує інформацію про повернення військових після СЗЧ виключно до штурмових частин

Мадяр: СБС вночі уразили 2 російські хімзаводи та низку об'єктів критичної, стратегічної та військової інфраструктури, зокрема, НПЗ

Понад 60% українців не готові поступатися ні територіями, ні прозахідним вектором розвитку під час переговорів з РФ – вересневе опитування

Рада зброярів представила концепцію Офісу підтримки експорту зброї та Export Map

НАБУ: викрито організовану групу, яка заволоділа 24 млн грн на обладнанні Ізмаїльського морпорту

Зеленський прийняв Вифлеємський вогонь миру від скаутських організацій України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА