Інтерфакс-Україна
07:54 07.07.2022

Через ворожі обстріли на Харківщині горіли АЗС, виробнича будівля, пшеничне поле та інші цивільні об'єкти

1 хв читати
Через ворожі обстріли на Харківщині горіли АЗС, виробнича будівля, пшеничне поле та інші цивільні об'єкти

Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 30 оперативних виїздів, 18 із яких на ліквідацію пожеж, зокрема 7 пожеж, спричинених обстрілами.

"На території Харківщини сталося 7 пожеж, викликаних ворожими обстрілами, з яких 3 у Богодухівському, 2 у Чугуївському, 1 в Ізюмському та ще 1 у Харківському районах області. Горіли торговельна будівля та бензоколонки на АЗС, виробнича будівля, господарські будівлі, сінник, гараж, хвойна підстилка, суха трава та пшениця", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Зокрема, об 11:40 рятувальники виїжджали гасити пшеничне поле на території Барвінківської територіальної громади Ізюмського району, яке спалахнуло в результаті ворожих обстрілів. Вогонь охопив площу 1 га та господарську споруду у населеному пункті. До ліквідації пожежі було залучено відділення ДСНС із селища Барвінкове.

О 16:40 через ворожі обстріли почалася пожежа у виробничій будівлі в Калиновому Богодухівського району. Площа пожежі становила близько 900 кв.м. До ліквідації пожежі було залучено 2 одиниці техніки та 12 фахівців особового складу ДСНС.

Піротехніки ДСНС ліквідували 10 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА