Інтерфакс-Україна
20:48 06.07.2022

В окупованому Скадовську вибухи, одна людина загинула, четверо поранені

1 хв читати
В окупованому Скадовську вибухи, одна людина загинула, четверо поранені

Одна людина загинула, є поранені в окупованому м.Скадовськ Херсонської області в результаті вибухів, пошкоджено житловий будинок, пише "Суспільне" у середу з посиланням на голову Скадовської міської ради Олександра Яковлєва.

"Одна людина загинула, четверо поранено, серед них дитина. Можливо, є ще постраждалі, але більше ніхто не звертався за допомогою. Будинок сильно пошкоджений, зруйнований дах, стіну сильно пошкодило, вибило вікна", - сказав Яковлєв виданню.

Місцеві жителі повідовзрмляють про три ракети, що відлетіли у північний бік міста. Потім пролунали кілька вибухів, у повітрі було видно клуби диму від розірваних ракет. Потім два гучні вибухи і одразу пішов дим з боку міста та за містом.

Раніше один місцевий житель загинув у результаті вибухів у Скадовську 22 червня. За словами Олександра Яковлєва, влучення було в районі причалу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА