Інтерфакс-Україна
19:25 21.06.2022

Унаслідок обстрілів Миколаєва у вівторок загинула одна особа, трьох поранено

1 хв читати
Унаслідок обстрілів Миколаєва у вівторок загинула одна особа, трьох поранено

Унаслідок обстрілів російськими окупантами Миколаєва у вівторок у місті загинула одна особа, ще троє дістали поранень, повідомив мер міста Олександр Сєнкевич.

"Унаслідок сьогоднішніх обстрілів Миколаєва пошкоджено майно двох приватних підприємств (будівлі та автомобілі). Одна людина загинула. Також станом на 19:00 відомо про трьох поранених", - йдеться у повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчими днями в Україні сніжитиме, на дорогах ожеледиця, морози дещо спадуть

Аварійні відключення застосовуються у більшості областей, є знеструмлення у трьох областях після обстрілів – "Укренерго"

УЧХ нагадує: порушення Міжнародного гуманітарного права можуть кваліфікуватися як воєнні злочини

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

МХП розміщує євробонди-2029 на $450 млн під 10,5%, акції подорожчали на 3,4%

Мерц: ми не повинні приймати нову епоху політики великих держав, але самим формувати майбутнє

Перший центр психосоціальної підтримки запрацював у Бердичеві - обладміністрація

Жителі Дружківки та Краматорську загинули внаслідок російський обстрілів за добу – обладміністрація

Зеленський підписав укази про державні нагороди: серед нагороджених прем'єр Фінляндії та голови МЗС Литви і Австрії

Віцепрем'єр Качка: результат від вступу в ЄС ми побачимо за 10 років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА