Інтерфакс-Україна
07:45 13.06.2022

Жительку Бахмута викрили у колабораціонізмі та співпраці з країною-агресором

1 хв читати
Жительку Бахмута викрили у колабораціонізмі та співпраці з країною-агресором

18-річній мешканці Бахмута Донецької області прокуратура оголосила про підозру у державній зраді за колабораціонізм (ч.2 ст.111 КК України), повідомив відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

"За даними слідства, протягом травня - червня 18-річна громадянка України за власним бажанням співпрацювала з представником одного з силових відомств країни-агресора. Через інтернет-застосунки підозрювана передавала окупантам координати місць дислокації військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України на території міста Бахмут", - сказано у повідомленні.

Правоохоронцями зафіксовано 14 фактів передачі російським окупантам зазначених даних.

Зазначається, що колаборантку затримали 10 червня у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко

АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру

В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики

Свириденко про енергетику: найскладніша ситуація залишається в окремих районах Києва та на лівому березі Київської області

У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА