08:08 10.06.2022

Із Лисичанська вдалося евакуювати 16 мешканців, серед них троє дітей

1 хв читати
Із Лисичанська вдалося евакуювати 16 мешканців, серед них троє дітей

Із окупованого російськими військами Лисичанська на Луганщині в четвер, 9 червня, вдалося евакуювати 16 жителів, зокрема, трьох дітей, повідомив голова військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Так, тільки вчора співробітниками національної поліції, рятувальниками та волонтерами евакуйовано 16 жителів Лисичанська, серед яких троє малолітніх дітей. Поліцейські протягом дня підвозили охочих до певного місця евакуації, звідки спеціальним транспортом їх доставили до Донецької області", - написав Гайдай у телеграм-каналі.

За його словами, вже понад місяць будь-які спроби евакуюватися є ризиком для життя, проте залишатися у містах та селах Луганщини ще небезпечніше.

"Дякую всім, хто шукає та збирає охочих, хто безпосередньо евакуює, хто зустрічає у безпечному регіоні України, рятує їх від "руського миру", - зазначив глава ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА