Інтерфакс-Україна
07:32 05.06.2022

45 співробітників правопорядку постраждали у зіткненнях із демонстрантами в Єревані

1 хв читати
45 співробітників правопорядку постраждали у зіткненнях із демонстрантами в Єревані

45 поліцейських постраждали в результаті зіткнення з демонстрантами біля резиденції прем'єр-міністра республіки Нікола Пашиняна минулої п'ятниці, повідомляє пресслужба поліції Вірменії.

"Учора, коли учасники акції в результаті озвучених організаторами закликів не підкорилися законним вимогам поліції, стали застосовувати насильство, кидати пляшки, каміння, залізні предмети, було схвалено рішення про застосування спецзасобів. Застосовано виключно світлошумові спецзасоби", - випливає із повідомлення.

"Унаслідок застосування спецзасобів легкі поранення отримали двоє співробітників поліції, ще 45 поліцейських зазнали поранень в результаті зіткнень", - зазначили в поліції, додавши, що спецзасоби були застосовані на безпечній від громадян відстані.

Напередодні біля резиденції прем'єра відбулися сутички демонстрантів із поліцією. За даними МОЗ республіки, постраждали 60 осіб, зокрема, 39 поліцейських. Слідчий комітет Вірменії порушив кримінальну справу за статтею "масові заворушення", затримано 13 осіб.

У Єревані з 17 квітня проводяться організовані опозицією антиурядові акції. Хвиля протестів у Вірменії виникла після виступу прем'єр-міністра Нікола Пашиняна у парламенті, де він запропонував "опустити планку у питанні статусу Карабаха" і висловився за підписання угоди про мир із Азербайджаном.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА