Інтерфакс-Україна
20:33 04.06.2022

Шеф Пентагону проведе наступне засідання Контактної групи з питань оборони України

1 хв читати
Шеф Пентагону проведе наступне засідання Контактної групи з питань оборони України

Шеф Пентагону Ллойд Остін повідомив, що наступне засідання Контактної групи з оборони України в Брюсселі.

"Від цього вівторка, я вирушу в міжнародну поїздку з кількома зупинками, щоб допомогти просунути низку ключових оборонних пріоритетів США та партнерських відносин у всьому світі", - написав він у Твіттері в суботу.

"Я поїду до Брюсселя, Бельгія, щоб провести наступне особисте засідання Контактної групи з оборони України. Керівники оборонних відомств буквально з усього світу зберуться там, щоб обговорити тривалу кризу в Україні після неспровокованого вторгнення Росії", – наголосив Остін.

Крім того, під час перебування у Брюсселі він братиме участь у засіданні НАТО.

"Серед безлічі тем ми обговоримо заявки Швеції та Фінляндії і продовжимо наш постійний діалог про реакцію на вторгнення Росії в Україну", - акцентував шеф Пентагону.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА