17:10 27.05.2022

Канада додатково надасть UNFPA 7 млн канадських доларів для відповіді на гендерно зумовлене насильство в Україні

1 хв читати
Канада додатково надасть UNFPA 7 млн канадських доларів для відповіді на гендерно зумовлене насильство в Україні

Канада надає додаткові 7 млн канадських доларів (приблизно 5,5 млн доларів США) для посилення програми Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) щодо запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство, включаючи сексуальне насильство в Україні.

"Канада надає підтримку UNFPA, щоб допомогти Україні впоратися з новими викликами, з якими зіткнулася країна після невиправданого вторгнення Росії. Додаткове фінансування забезпечить критичну психосоціальну допомогу та розширені послуги для тих, хто пережив сексуальне та гендерно зумовлене насильство", - наводить слова посла Канади в Україні Лариси Ґаладзи пресслужба UNFPA.

Як зазначається, нове фінансування посилює проєкт AMBER для підтримки роботи мобільних груп із надання психосоціальної підтримки, створення безпечних приміщень для жінок та дівчат і спеціалізованих послуг для постраждалих від сексуального та гендерно зумовленого насильства у всій країні.

"За допомогою цього фінансування UNFPA продовжить нарощувати свої активності, щоб задовольнити зростаючі потреби жінок і дівчат, які непропорційно постраждали від війни. Ми також продовжуватимемо співпрацювати з 30 містами та громадами у всій Україні, щоб посилити механізми запобігання та реагування на сексуальне та гендерно зумовлене насильство, особливо у зв'язку зі зростанням таких випадків через війну", - зазначив представник UNFPA в Україні Хайме Надаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА