Інтерфакс-Україна
19:41 26.05.2022

У київському метро з технічних причин рух поїздів червоною лінією здійснюється між станціями "Академмістечко" – "Арсенальна"

1 хв читати
У київському метро з технічних причин рух поїздів червоною лінією здійснюється між станціями "Академмістечко" – "Арсенальна"

З технічних причин рух поїздів червоною лінією здійснюється між станціями "Академмістечко" – "Арсенальна", про відновлення руху буде повідомлено додатково, повідомляє КП "Київський метрополітен".

"Увага! З технічних причин рух поїздів по червоній лінії здійснюється між станціями "Академмістечко" – "Арсенальна". Про відновлення руху буде повідомлено додатково", - йдеться в повідомленні у фейсбуці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

15 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів - ЗМІ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА