Інтерфакс-Україна
13:39 25.05.2022

Одеса залишається у пріоритетах ворога бажаною до захоплення та окупації - ОК "Південь"

1 хв читати
Одеса залишається у пріоритетах ворога бажаною до захоплення та окупації - ОК "Південь"

Одеса залишається у пріоритетах ворога бажаною до захоплення та окупації, повідомила керівник пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

"Одеса залишається у пріоритетах ворога бажаною до захоплення, бажаною до окупації, але вона така само бажана для мирного життя самими одеситами. Корабельні угруповання ворога переформатуються, посилюються, перевозять вантажі, намагаються облаштувати певні позиції, зокрема і на острові Зміїний. У Криму розгортають додаткові дивізіони протиповітряної оборони, оскільки ворог уже усвідомлює, що поразка його кораблів - це не химера, це абсолютно можливо", - зазначила Гуменюк на брифінгу у медіацентрі "Україна" в середу.

Вона повідомила, що ракетні кораблі стоять в акваторії північно-західної частини Чорного моря і продовжують загрожувати не лише південному регіону, а й усій Україні своїми ракетними ударами.

"Ми зафіксували декілька пусків ракет саме з моря у різні регіони України", - додала Гуменюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА