Інтерфакс-Україна
13:06 25.05.2022

Аваков, Яценюк і Турчинов не з'явилися на допит у "вугільній справі", їх викликають на 30 травня - СБУ

1 хв читати
Аваков, Яценюк і Турчинов не з'явилися на допит у "вугільній справі", їх викликають на 30 травня - СБУ

Служба безпеки України повторно викликала на допит як свідків у "вугільній справі", в якій фігурують народний депутат Віктор Медведчук і п'ятий президент України Петро Порошенко, ексміністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, колишнього секретаря РНБО Олександра Турчинова, голову політради партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка.

"СБУ викликає Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Арсена Авакова та Максима Тімченка на допит у так званій вугільній справі. Вони проходять як свідки і їх викликають з метою всебічного, повного та неупередженого вивчення обставин кримінального провадження", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" спікер СБУ Артем Дехтяренко.

Він зазначив, що згаданих свідків викликали на допит 19 травня, але вони не з'явилися. "Їх викличуть повторно. Цього разу – 30 травня", - уточнив речник СБУ.

Як повідомлялося, повістки на допити розміщено на сайті СБУ. У них, зокрема, значиться, що Авакова, Турчинова та Яценюка було викликано повістками на 19 травня.

Крім того, цього самого дня на допит викликали гендиректора ДТЕК Максима Тімченка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА