Інтерфакс-Україна
07:40 25.05.2022

США обізнані про північнокорейські запуски ракет і проводять консультації із союзниками

1 хв читати
США обізнані про північнокорейські запуски ракет і проводять консультації із союзниками

Індо-Тихоокеанське командування США заявило, що Вашингтон поінформований про ракетні запуски, проведені Пхеньяном у середу.

"Ми поінформовані про численні сьогоднішні запуски балістичних ракет КНДР і проводимо оцінку та тісні консультації з нашими союзниками та партнерами", - йдеться у пресрелізі.

"Прихильність США до захисту Республіки Корея та Японії залишається непохитною", - зазначили військові.

У повідомленні також наголошується, що "ракетні пуски наголошують на дестабілізаційному впливі незаконної збройової програми КНДР".

За даними південнокорейських військових, Північна Корея в середу випустила три балістичні ракети у бік Японського моря.

Об'єднаний комітет начальників штабів ЗС Південної Кореї повідомив, що виявив пуски з району аеропорту Сунан у Пхеньяні близько 6 години ранку, 6:37 ранку та 6:42 ранку відповідно.

Тим часом японські офіційні особи заявили, що ракети впали за межами виняткової економічної зони країни, і поки не надходило повідомлень про пошкодження кораблів або літаків.

Випробування у Північній Кореї пройшли через добу після завершення візиту президента США Джо Байдена до Південної Кореї та Японії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

Італія передасть Україні опалювальне обладнання для підтримки постраждалих від обстрілів регіонів — Буданов

ОВА: ворог протягом дня завдав близько двох десятків атак по Дніпропетровській області, поранено жінку

У Сумах фіксуються аварійні відключення електроенергії - АТ "Сумиобленерго"

У соцмережах поширюється спотворена інформація про нібито сюжет французького телеканалу з дискредитацією діяльністі української розвідки та спецслужб - джерела

Новий голова НКЦПФР декларує місію створити кожному українцю умови стати капіталістом

Маньківка під контролем Сил оборони України - Угруповання військ "Схід"

Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Батуринським Миколо-Крупицьким монастирем закінчується 26 січня - Мінкультури

На засіданні головнокомандувачів ЗС держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА