Інтерфакс-Україна
21:28 02.05.2022

Угорщину було заздалегідь попереджено Путіним про напад на Україну

1 хв читати
Угорщину було заздалегідь попереджено Путіним про напад на Україну

Угорщину було заздалегідь попереджено Росією про напад на Україну, сказав у понеділок в ефірі телемарафону секретар РНБО України Олексій Данілов.

"Угорщина, яка відкрито заявляє про свою співпрацю із Росією. Більше того, вона була попереджена заздалегідь Путіним про те, що буде напад на нашу країну", - сказав він, відповідаючи на питання про можливість вступу України до НАТО та можливий вплив Угорщини на цей процес.

"Вона чомусь вважала, що може забрати частину своєї території. Та країна, яка так поводилася – подивимося, які наслідки будуть після цієї війни для цієї країни", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив зі спікеркою Саейми Латвії мирний процес та програми підтримки України

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

ВАКС визначив для Тимошенко заставу в 33 млн грн та процесуальні обов'язки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА