17:58 28.04.2022

Українську військову техніку ремонтуватимуть у Болгарії - Зеленський

2 хв читати
Українську військову техніку ремонтуватимуть у Болгарії - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Болгарії Кирилом Петковим заявив про досягнення домовленостей між сторонами щодо ремонту української військової техніки у Болгарії.

"Сьогодні у розмові з прем'єр-міністром Болгарії налагоджено взаємодію для ремонту української військової техніки на виробничих потужностях Болгарії. Це дуже важливо для України. Упевнений, така співпраця буде вигідною і для болгарських компаній, і для болгарської економіки. А для нас дуже важлива якість і терміни, тому що ми воюємо щодня", - заявив Зеленський на брифінгу з прем'єр-міністром Болгарії у Києві у четвер.

Сторони також предметно обговорили взаємодію в енергетичній сфері щодо постачання Україною електроенергії до Болгарії.

"Україна готова постачати електроенергію до Болгарії. Ми також зацікавлені у диверсифікації постачання газу в регіоні, зокрема через використання можливостей трансбалканського газопроводу спільно з болгарською стороною", - сказав президент.

За словами Зеленського, між Україною та Болгарією досягнуто домовленостей щодо транспортування аграрної продукції з України через Чорноморський порт "Варна". "У цій сфері у нас відкриваються перспективи", - наголосив він.

Окрім того, Зеленський зазначив, що українська сторона найближчим часом сприятиме у вирішенні питання з болгарським судном, яке заблоковане в порту Чорноморська.

У свою чергу прем'єр-міністр Петков заявив: "Щодо вашого запиту стосовно військово-технічної допомоги, зокрема щодо ремонту та відновлення деякої військової важкої техніки на підприємствах Болгарії. Я думаю, це стане гарною можливістю для України та для Болгарії. Нам буде приємно зробити таку ремонтну допомогу для України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА