Інтерфакс-Україна
17:40 26.04.2022

Командувач ЗС Литви: У нас все ще є зброя, яка може бути передана Україні

1 хв читати
Командувач ЗС Литви: У нас все ще є зброя, яка може бути передана Україні

Литва все ще має запаси озброєнь, які можуть бути передані Україні для боротьби з російською агресією, заявив головнокомандувач Збройних сил Литви Вальдемарас Рупшис, повідомляє видання Delfi.

"Ми розглядаємо можливі варіанти. Вони все ще є, ми ще ведемо переговори з ключовими союзниками щодо того, які лінії постачання могли б бути, якщо ми їх віддамо. Зрештою, ми консультуємося з українською стороною про те, що їм потрібно", - заявив Рупшис журналістам у Клайпеді у вівторок.

Він уточнив, що Україні має бути передана техніка, яку ЗСУ зможуть ефективно використати. Також Рупшис додав, що допомога Литви включає не лише постачання озброєнь, а й навчання військовослужбовців.

"Ми готові й надалі надавати таку необхідну підтримку українській армії через навчання", - сказав Рупшис.

Раніше Литва передавала Україні ракетні комплекси Stinger, інше протитанкове, зенітне озброєння та боєприпаси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 121 ворожу атаку – Генштаб

Посол ЄС вважає повернення Угорщиною коштів Ощадбанку важливим сигналом, очікує нового імпульсу в переговорах про вступ

У лікарні помер ще один постраждалий внаслідок ракетного удару по Мерефі 4 травня – прокуратура

У Подільському районі Києва затримали чоловіка за стрілянину – поліція

Посол ЄС: незважаючи на заклики РФ до нашого від'їзду, ми в Києві, ми з Україною. І нікуди не плануємо їхати

Кількість постраждалих у Харкові зросла до чотирьох, ще один 8-річний хлопчик зазнав стресу – ОВА

Путін заявив про можливість зустрічі з Зеленським у третій країні та стверджує про нібито неготовність України до обміну полоненими

У Харкові трое постраждалих, серед них 8-річна дитина

На честь Дня Європи монумент "Батьківщина-мати" підсвітили в кольори прапору ЄС

Російський БпЛА поцілив по дев'ятиповерхівці в Харкові, даних щодо постраждалих немає

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА