12:29 26.04.2022

Від початку вторгнення РФ США, їхні союзники та партнери зобов'язалися надати Україні обладнання на понад $5 млрд - глава Міноборони США

2 хв читати
Від початку вторгнення РФ США, їхні союзники та партнери зобов'язалися надати Україні обладнання на понад $5 млрд - глава Міноборони США

Від початку вторгнення РФ США, їхні союзники та партнери зобов'язалися надати Україні обладнання на понад $5 млрд, повідомив міністр оборони США Ллойд Остін.

"Від початку вторгнення Росії 24 лютого понад 30 наших союзників і партнерів з усього світу приєдналися до США, щоб зібрати безпекову допомогу Україні. Разом ми зобов'язалися надати обладнання на понад $5 млрд, щоб підтримати самооборону України, це включає $3,7 млрд, які зобов'язався надати президент Байден, щоб допомогти Україні з того часу, як розпочалося вторгнення Росії. Мій візит до Києва посилив моє захоплення тим, як українські Збройні сили використовують ці можливості. Україна вірить, що може перемогти, як у це вірять усі тут", - сказав Остін на відкритті засідання глав міністерств оборони понад 40 країн щодо поточних та майбутніх оборонних потреб України на авіабазі Рамштайн у Німеччині у вівторок.

Глава Міноборони США зазначив, що його візит в Україну в неділю лише підкреслив почуття невідкладності у той час, як битва пересувається на Донбас та південь України.

"Доблесть і професіоналізм України будуть записані у військову історію. Битва за Іодзіму тривала 36 днів, Арденнська операція тривала 40 днів, а Україна відбивається від російських військових уже 62 дні. Ваш опір надихає весь вільний світ", - наголосив Остін.

Міністр зазначив, що вторгнення та звірства Росії в Україні непробачні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА