Інтерфакс-Україна
14:16 23.04.2022

Понад 20 країн візьмуть участь у консультаційній зустрічі на базі Рамштайн у Німеччині для оцінки потреб українських військових - ЗМІ

1 хв читати
Понад 20 країн візьмуть участь у консультаційній зустрічі на базі Рамштайн у Німеччині для оцінки потреб українських військових - ЗМІ

Понад 20 держав виявили бажання взяти участь у консультаційній зустрічі, яка відбудеться наступного тижня на авіабазі Рамштайн у Німеччині і під час якої обговорюватимуть питання надання західними країнами довгострокової військової допомоги українській армії, повідомляє Washington Post із посиланням на речника Пентагону Джона Кірбі.

"Прессекретар Пентагону Джон Кірбі заявив у п'ятницю, що понад 20 країн погодилися взяти участь у "консультативній" зустрічі наступного тижня на авіабазі Рамштайн у Німеччині. Міністри оборони та старші офіцери зі США та країн-партнерів обговорять, яка довгострокова допомога потрібна українським військовим, щоб залишатися боєздатними, зокрема після війни з Росією", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що, за словами Кірбі, глава оборонного відомства США Ллойд Остін не має конкретних результатів зустрічі і не має наміру брати участь у ній із заздалегідь підготовленим списком того, що можуть надати Україні Сполучені Штати.

"Він (міністр оборони США – ІФ) хоче почути від союзників і партнерів, а також від самих українців про те, що вони роблять і що їм знадобиться в подальшому", - наголосив Кірбі.

Водночас він уточнив, що зустріч не спрямована на отримання гарантій безпеки для України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА