Інтерфакс-Україна
17:36 21.04.2022

Байден повідомив про рішення слідом за ЄС заборонити пов'язаним із РФ суднам заходити до портів США

1 хв читати
Байден повідомив про рішення слідом за ЄС заборонити пов'язаним із РФ суднам заходити до портів США

 Президент США Джо Байден заявив, що пов'язаним із Росією суднам буде заборонено заходити до американських портів.

"Сьогодні я оголошую, що США заборонять пов'язаним із Росією суднам заходити до наших портів, як це раніше було зроблено в Європі", - сказав Байден.

"Це означає, що жодне судно під російським прапором або судно, яке належить Росії або управляється кимось, пов'язаним із Росією, не зможе зайти до порту США, підійти до наших берегів", - додав він.

Раніше на аналогічні заходи, як повідомлялося, пішли країни ЄС. При цьому вони передбачили перелік винятків: європейське рішення, зокрема, не поширювалося на постачання товарів АПК, енергоносіїв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго

Сімʼя загиблої у російському полоні журналістки Рощиної отримала кошти від держави

Нацполіція: новорічна ніч не є винятком, дотримуйтеся комендантської години і не ігноруйте сигналів тривоги

Питання ЗАЕС та територій залишаються неврегульованими у 20-пунктному мирному плані – Зеленський

Гарантії безпеки від країн Коаліції охочих мають бути підтримані парламентами цих країн – Зеленський

Зеленський вважає необхідною присутність міжнародних військ в Україні як частину гарантій безпеки

Зеленський: Для прийняття 20-пунктного мирного плану може бути створена чотиристороння робоча група за участю РФ

Зеленський: Про створення демілітаризованої зони на лінії розмежування наразі не йдеться

Одеські поліцейські встановили військовослужбовців РТЦК та СП, які побили військового, звільненого з полону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА