20:51 20.04.2022

Зеленський закликав усіх приєднатися до кампанії ArmUkraineNow

1 хв читати
Зеленський закликав усіх приєднатися до кампанії ArmUkraineNow

Президент України Володимир Зеленський звернувся із закликом приєднатися у соціальних мережах до кампанії #ArmUkraineNow.

"Сьогодні я хочу подякувати мільйонам людей у всьому світі, які підтримують Україну та просять своїх лідерів #ArmUkraineNow. Вони розуміють, що будь-яка зброя в руках нашої армії призначена виключно для захисту від загарбників. Важке озброєння — це інструмент, який нам зараз потрібен для захисту цивільного населення від повітряних та артилерійських обстрілів, для збереження нашої інфраструктури та наших міст. Росія не зупиниться сама", - написав він у телеграм-каналі.

"Озбройте нас достатньою кількістю важкої зброї, і ми покінчимо з цією війною раніше, ніж пізніше — з меншою кількістю скалічених та вбитих українських мирних жителів та солдатів", - написав також він.

Він закликав приєднатися до мільйонів голосів у глобальній кампанії у соціальних мережах: #ArmUkraineNow. "1. Розмістіть фотографію з написом #ArmUkraineNow 2. Закличте ваш уряд надати важке озброєння Україні 3. Позначте 3 друзів і попросити їх зробити те саме", - запропонував Зеленський.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА