Інтерфакс-Україна
21:55 19.04.2022

NASA підтримало рішення адміністрації Байдена запровадити мораторій на випробування протисупутникової зброї

1 хв читати
NASA підтримало рішення адміністрації Байдена запровадити мораторій на випробування протисупутникової зброї

Глава Національного управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) Білл Нельсон висловив підтримку рішенню адміністрації президента США Джозефа Байдена ввести мораторій на випробування протисупутникової зброї, випливає із заяви, опублікованій на сайті управління.

"Немає сумнівів, що пілотована космонавтика та майбутнє космічного середовища не можуть співіснувати з руйнівними випробуваннями протисупутникових ракет із прямим виведенням на орбіту цілі. Рішення адміністрації Байдена та віцепрезидента Гарріс боротися з цими загрозами та знижувати ризики – це важливий крок на шляху стійкого космічного середовища. Я пропоную світові приєднатися до нас у цій важливій справі", - йдеться у заяві Нельсона.

Напередодні віцепрезидент США Камала Гарріс оголосила про добровільну заборону випробувань протисупутникової зброї під час візиту на базу космічних сил "Ванденберг" у Каліфорнії.

Представники адміністрації висловили надію, що ця політика стане міжнародною нормою, якої мають дотримуватися інші країни.

Як повідомлялося, адміністрація США вважає, що скорочення ракетних випробувань у космосі знизить ризик конфліктів у космосі та очистить його від сміття та матеріалів, які можуть завадити дослідженням або завдати шкоди довкіллю.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА