Інтерфакс-Україна
17:33 17.04.2022

У звільнених містах та селах Харківщини відновлюють газо- та електропостачання - Тимошенко

1 хв читати
У звільнених містах та селах Харківщини відновлюють газо- та електропостачання - Тимошенко

У звільнених від російських окупантів селищах Вільхівці та Малій Рогані Харківської області електрику відновили у 140 споживачів, а в селищі Малій Данилівці роботи з електропостачання виконано на 100%, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко на своєму телеграм-каналі у неділю.

Крім того, за його словами, виконано ремонтні роботи на частині газопроводів у селах Ємцях, Шовкоплясах та Великій Рогані, а комунальники Харкова здійснюють санітарне очищення вулиць.

"У Чугуєві робота з відновлення триває 24/7", - написав Тимошенко, зазначивши, що у місті відремонтували частину водопровідних мереж, відбуваються планові ремонтні роботи в котельні, приводять до ладу будинки, що постраждали від бойових дій.

З траси M-03 від Харкова до звільненого Чугуєва вивезли 30 одиниць понівеченого військового та цивільного транспорту.

"Дороги Харківщини – це стратегічні логістичні маршрути для доставки гуманітарних вантажів", - зазначив заступник керівника ОП і наголосив, що шляховики регулярно виконують аварійний ремонт доріг у місцях влучення ворожої артилерії.

Раніше міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що у Харкові зруйновано понад 1 500 житлових багатоповерхових будинків, понад 50 шкіл та сотні інших об'єктів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА