15:08 08.04.2022

Голова Донецької ОВА: Обстріли відбуваються по всіх населених пунктах на лінії розмежування, ворог готується до масованого наступу

1 хв читати
Голова Донецької ОВА: Обстріли відбуваються по всіх населених пунктах на лінії розмежування, ворог готується до масованого наступу

Російські війська постійно обстрілюють населені пункти Донецької області, які розташовані на лінії розмежування, особливо Авдіївку та Вугледар, ворог готується до ескалації та масованого наступу, заявляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

"Евакуація відбувається з Авдіївки, Вугледара, Мар'їнки, Курахового, - зі всіх населених пунктів вздовж лінії розмежування. Обстріли йдуть фактично цілодобово. Особливо Авдіївка та Вугледар. Ворог готується до масованої ескалації та масованих наступів", - сказав Кириленко під час онлайн-брифінгу в п'ятницю.

Відповідаючи на запитання про те, чи є можливість доставки гуманітарної допомоги населенню, Кириленко сказав: "Гуманітарна допомога доставляється... Ворог, на жаль, має можливість бачити це та розуміти, де це буде", - сказав голова ОВА, нагадавши, що в Вугледарі російські війська обстріляли із мінометів пункт роздачі гуманітарної допомоги.

"Вони обстрілюють все: всю цивільну інфраструктуру, критичну інфраструктуру, критичну медичну інфраструктуру... Хто б як не сприймав мої заклики про те, що необхідно виїжджати, - ворог не зупиниться ні перед чим... Вони переходять до таких засобів, як крилаті ракети, авіація - виключно застосування проти місцевого мирного населення", - підсумував голова ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА