Інтерфакс-Україна
07:23 04.04.2022

Вучич оголосив про перемогу у першому турі виборів президента Сербії

1 хв читати
Вучич оголосив про перемогу у першому турі виборів президента Сербії

Нинішній президент Сербії Олександр Вучич оголосив про перемогу у першому турі на виборах глави держави, що відбулися у неділю.

За словами Вучича, які наводить у понеділок сербський телерадіоканал РТС, він заручився підтримкою від 59,9% до 60,1% голосів виборців.

За даними Республіканської виборчої комісії, на 00.50 за київським часом Вучич отримує 66,91% голосів виборців, його основний конкурент Здравко Понош - 11,95%.

Крім того, Вучич зазначив, що очолювана ним Сербська прогресивна партія у новому складі парламенту має всі шанси отримати 124 або 125 мандатів.

У неділю в Сербії відбулися президентські, парламентські вибори, а також вибори до місцевих органів влади в 11 громадах країни та двох містах, включно з Белградом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА