Інтерфакс-Україна
08:48 31.03.2022

США поки що не мають рішення щодо гарантій безпеки України

1 хв читати
США поки що не мають рішення щодо гарантій безпеки України

В адміністрації президента США поки що не готові говорити про конкретні рішення щодо гарантій безпеки, про які просить Україна.

"Ми постійно обговорюємо з українцями способи гарантування їхнього суверенітету та безпеки. Але зараз немає нічого конкретного про гарантії безпеки, про які я могла б говорити", - заявила директор з комунікацій Білого дому Кейт Бедінгфілд на брифінгу 30 березня.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УПЦ (МП) оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності церкви – адвокат

Ліквідовано канали продажу "трофейної" зброї, серед затриманих – військовий, айтішнік і колишня студентка хімфаку

Короткочасні дощі продовжать іти найближчими днями, лише ночі ставатимуть менш холодними

Росіяни вранці вдарили по Сумах, загинув цивільний чоловік – ОВА

Уряд визначив освіту і науку найбільшим напрямом держінвестицій на найближчі три роки – Лісовий

Удари по Дніпру забрали життя чоловіка, ще 9 поранених – ОВА

Лукашенко назвав провокацією атаку "українського БПЛА" на білоруський автобус із дітьми в Брянській області

СБУ перехопила російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу з білоруськими громадянами в Брянській області

Зеленський анонсував перемовини з Німеччиною для початку роботи над антибалістичною системою в Європі

Повторний удар по Московському НПЗ був відповіддю на удар по Лаврі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА