Інтерфакс-Україна
12:42 30.03.2022

Кількість загиблих унаслідок ракетного обстрілу Миколаєва зросла до 14, постраждали 36 людей - ЗМІ

1 хв читати
Кількість загиблих унаслідок ракетного обстрілу Миколаєва зросла до 14, постраждали 36 людей - ЗМІ

Унаслідок ракетного обстрілу адміністративної будівлі Миколаївської обласної адміністрації у вівторок уранці загинуло 14 людей, ще 36 осіб дістали поранень, повідомляє "Супільне Миколаїв" із посиланням на ДСНС.

"Загиблих під завалами - 13. Ще одна людина померла в реанімації лікарні швидкої медичної допомоги. Станом на 10:20 загальна кількість загиблих 14. Постраждалих - 36", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграмі.

За інформацією пресслужби ДСНС, на місці обстрілу тривають пошуково-рятувальні роботи. Рятувальники працюють позмінно, на місці перебуває вісім одиниць техніки та 38 співробітників Держслужби.

Як повідомлялося, 29 березня близько 8:45 під час обстрілу Миколаєва російськими окупантами один із снарядів влучив у дев'ятиповерхову адміністративну будівлю обладміністрації. Відбулося руйнування центральної секції будівлі з 9-го по 1-й поверх без подальшого горіння. Раніше повідомлялося про 12 загиблих та 33 постраждалих.

Джерело: https://t.me/suspilnemykolaiv/6788

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки в порту "Чорноморськ" поранено працівника екіпажу судна під прапором Мальти та стався витік олії

Щонайменше у трьох областях – на Чернігівщині, Сумщині та Полтавщині – введено в дію всі 10 черг аварійних відключень

Ексглава Апарату прем’єра Шмигаля Фербей претендує очолити службу 1-го віцепрем’єра - міністра енергетики

Розділ "Регіональні можливості" запустили на платформі "Ветеран Pro"

Затверджено держпрограму адаптації приміщень діючих дитсадків до вимог цивільного захисту

Зеленський зустрівся зі Стерненком, говорили про законодавчу підтримку волонтерства

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА