Інтерфакс-Україна
21:37 28.03.2022

Противник знову завдав ракетного удару в нафтобазу на Рівненщині

1 хв читати
Противник знову завдав ракетного удару в нафтобазу на Рівненщині

Російський агресор знову завдав ракетного удару в нафтобазу на Рівненщині, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

"Ворог завдав ракетного удару по Рівненській області. Це знову нафтобаза. На місце виїхали ДСНС, і місцева лабораторія", - розповів Коваль у відеозверненні в понеділок увечері.

Як повідомлялося, в неділю агресор атакував одне із промислових підприємств для зберігання пального у Луцьку на Волині. Лише о 08:12 понеділка вдалося локалізувати пожежу, її ліквідація триває.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одеса зазнала атаки ворожих безпілотників, пошкоджено два житлові будинки

Центком: США завдали ударів по Ірану у відповідь на збиття гелікоптера Apache

МВА: Двоє чоловіків постраждали внаслідок дронової атаки в Центральному районі Херсона

Надводний безпілотник уперше використали для порятунку двох пілотів біля узбережжя Оману – ЗМІ

ДСНС: семеро людей, серед них двоє дітей, травмовані внаслідок атаки БпЛА по житловому будинку у Вільнянську

На БпЛА "Молнія" фіксують новий діапазон відеочастот, який складно виявляється детекторами – радник Міноборони

У Харкові вже троє постраждалих – Синєгубов

У Харкові внаслідок обстрілу пошкоджено житловий будинок, відомо про двох постраждалих – мер

У Вільнянську внаслідок атаки БпЛА постраждали двоє дітей та двоє дорослих

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА