Інтерфакс-Україна
22:31 25.03.2022

У п'ятницю спрацювали два гумкоридори, евакуйовано 7 331 людину - Верещук

1 хв читати
У п'ятницю спрацювали два гумкоридори, евакуйовано 7 331 людину - Верещук

У п'ятницю, 25 березня, спрацювали два гуманітарних коридори, евакуйовано 7 331 особу, повідомила віцепрем'єр - міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Сьогодні спрацювали два гуманітарних коридори. Сьогодні евакуйовано 7 331 особу", - повідомила вона на брифінгу в п'ятницю.

За словами Верещук, із Маріуполя до Запоріжжя власним транспортом сьогодні доїхали 2 800 людей. Іще 4 тис. маріупольців були централізовано евакуйовані з Бердянська автобусами, колона автобусів перебуває на шляху до Запоріжжя.

Вона зазначила, що до Бердянська доставили бензин і маріупольці зможуть безоплатно заправляти автомобілі, щоб доїхати до Запоріжжя.

До Бердянська також завезли 80 тонн продуктів, медикаментів, предметів першої необхідності, наголосила Верещук.

За її словами, також із Мелітополя до Запоріжжя евакуювали 531 особу.

"На суботу домовляємося про гуманітарні коридори для Маріуполя та населених пунктів Київської і Луганської областей", - зазначила віцепрем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

19 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців - Генштаб

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА