Інтерфакс-Україна
09:36 23.03.2022

У Києві працюють Північний і Дарницькі мости, частково відновили роботу наземний комунальний транспорт і метрополітен у режимі перевезень

1 хв читати
У Києві працюють Північний і Дарницькі мости, частково відновили роботу наземний комунальний транспорт і метрополітен у режимі перевезень

У Київській міській військовій адміністрації повідомляють, що у столиці працюють Північний і Дарницькі мости, частково відновив роботу наземний комунальний транспорт, а метрополітен почав працювати в режимі перевезень.

"Для сполучення лівого та правого берегів Києва працюють Північний і Дарницькі мости. Водіїв закликають пропускати машини швидкої допомоги та машини з гуманітарною допомогою", - йдеться у повідомленні пресслужби міськадміністрації.

Зазначається, що наземний комунальний транспорт працює з 8.00 до 19.00 в обмеженому складі на тих маршрутах, де можливо забезпечити перевезення.

Також відновив роботу в режимі перевезень метрополітен.

Зокрема, червона лінія – від ст. "Шулявська" до ст. "Університет"; синя лінія – від ст. "Героїв Дніпра" до ст. Теремки (без зупинки на станціях: Майдан Незалежності, Площа Льва Толстого); зелена лінія – від ст. "Сирець" до ст. "Видубичі" (без зупинки на станціях: "Палац спорту", "Кловська", "Золоті ворота"), також працює ділянка "Славутич" - "Червоний хутір".

"Орієнтовний інтервал руху: 40 хвилин. Звертаємо увагу, що графік роботи може оперативно змінюватися за необхідності. Підземні станції метро цілодобово працюють як укриття", - нагадали в КМВА.

Крім того, "Укрзалізниця" запустила човникові рейси Дарниця – Святошин як альтернативне сполучення між правим і лівим берегом столиці. Поїзди зі станцій Дарниця та Святошин курсуватимуть щогодини, починаючи з 7:30. Останні рейси – о 18:30.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд застосував запобіжний захід до помічника народної депутатки Скороход - застава 1,514 млн грн.

Зеленський: Трамп точно хоче закінчити війну

Дефіцит на закупки зброї у США за програмою PURL у 2025р скорочений до $100 млн, на 2026р потрібно $15 млрд – Зеленський

НКРЕКП розраховує на незалежну оцінку своєї роботи з боку Секретаріату Енергоспівтовариства

У США позитивно ставляться до бажання України проголосувати гарантії безпеки в Конгресі – Зеленський

Радники з безпеки України та європейців допрацюють привезений з Маямі проєкт мирного плану до вечора вівторка для відправки його США – Зеленський

Зеленський: Проєкт мирного плану скорочений з 28 до 20 пунктів, настрій американців – знаходити компроміси, але щодо територій його поки немає

У Харкові локалізовано пожежу в складській будівлі, до гасіння залучено пожежний потяг

Зеленський підтвердив розгляд на посаду голови ОП Федорова та Шмигаля, але є питання заміни їх на поточних посадах

Двоє цивільних постраждали на Нікопольщині через ворожі обстріли

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА