09:03 22.03.2022

S&P відкличе рейтинги всіх компаній РФ до 15 квітня на тлі заборони ЄС на їхнє присвоєння

1 хв читати
S&P відкличе рейтинги всіх компаній РФ до 15 квітня на тлі заборони ЄС на їхнє присвоєння

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings відкличе кредитні рейтинги всіх російських компаній та організацій, йдеться у повідомленні агентства.

Відповідне рішення ухвалено на тлі запровадженої Європейським союзом заборони на присвоєння кредитно-рейтинговими агентствами ЄС рейтингів Росії та російським компаніям, а також заборони на надання рейтингових послуг російським клієнтам.

Рейтинги будуть відкликані до 15 квітня, останнього терміну, встановленого ЄС, пишуть аналітики агентства. Раніше S&P оголосило про зупинення комерційної діяльності в Росії на тлі ситуації в Україні.

Як повідомлялося, S&P знизило довгостроковий кредитний рейтинг Російської Федерації у національній та іноземній валюті до "CC" з "CCC-". Короткострокові рейтинги залишено на рівні "C". Рейтинги залишаються на перегляді з негативним прогнозом, наголошувалося в повідомленні агентства.

Погіршення довгострокових рейтингів було викликано очікуваннями, що Росія зіткнеться з технічними труднощами під час обслуговування євробондів у найближчі тижні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА