Інтерфакс-Україна
12:47 18.03.2022

Денісова: Ми домовилися не розповсюджувати даних про кількість полонених

1 хв читати
Денісова: Ми домовилися не розповсюджувати даних про кількість полонених

Україна не оголошуватиме даних про кількість військовополонених, заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Ми домовилися не розповсюджувати даних щодо кількості полонених. Потрібно робити все можливе, щоб їх обміняти", - сказала Денісова на брифінгу у п'ятницю.

Проте вона зауважила, що у деяких слідчих ізоляторах є "військовополонені Російської Федерації, російського агресора".

"Ми відстежуватимемо дотримання їхніх прав, тому що нам треба виконувати Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими", - зазначила Денісова.

Вона також сподівається, що і російська сторона дотримуватиметься цієї конвенції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував упродовж доби 110 бойових зіткнень

Трамп таки вилетів у Швейцарію після повернення до США через несправність літака - ЗМІ

Американські військові затримали сьомий за рахунком танкер за нелегальне перевезення венесуельської нафти

Двоє людей загинули й одна постраждала внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога у Дніпропетровській області - ОВА

Літак Трампа, який вилетів у Швейцарію, повернувся до США через несправність

Окупанти втратили впродовж доби 1170 військовослужбовців - Генштаб

21 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА