Інтерфакс-Україна
21:31 10.03.2022

У Києві добровольчий підрозділ "Вільна Україна" розпочав захист

1 хв читати

У четвер у Києві відбулися збори бійців добровольчого підрозділу територіальної громади "Вільна Україна", повідомляє Рух опору капітуляції.

"Добровольче формування "Вільна Україна" діє на підставі закону України "Про національний спротив", створене наказом командувача Сил ТрО і є складовою сил Територіальної оборони", - йдеться у повідомленні на сторінці руху у Facebook.

Андрій Левус, координатор руху "Вільна Україна", також зазначив, що "ворог у нашому Києві, зариться на святу Софію, на Майдан, политий кров’ю українських героїв. Ми повинні мобілізуватися, перетворити Київ на фортецю. У кожному районі створюються формування, добровольчі загони, які діють відповідно до законів України і в координації із Територіальною обороною та військовою адміністрацією міста Києва. Прийшов наш час, громадяни, об’єднатися".

Полковник Захар у зверненні до добровольців пояснив, що підрозділ "приступає до виконання основного завдання – ліквідації ворога".

Добровольці підрозділу "Вільна Україна" склали присягу українському народу захищати Україну, її суверенітет і територіальну цілісність, а також піклуватися про безпеку українських громадян.

Джерело: https://www.facebook.com/rok.org.ua/posts/270789291893746

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дев'ятеро постраждалих внаслідок ракетних ударів по Берестину Харківської області - ОВА

Полковник Манько заявив про стабілізацію на трьох напрямках, зокрема – Гуляйпільському

Рішення МВФ щодо нової програми обсягом $8 млрд очікується у січні – глава БК Ради з зустрічі з місією Фонду

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 1,6%, у 2026р - до 1,5%

Дніпро і район масовано атакували російські БпЛА та спричинили пожежі – ОВА

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

ВАКС продовжить обрання Чернишову запобіжного заходу 18 листопада

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Рада має ухвалити держбюджет на наступний рік 2 грудня - Підласа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА