Інтерфакс-Україна
10:51 16.01.2026

Шмигаль у Раді звернувся до бізнесу з проханням вимкнути зайве освітлення та зовнішню рекламу для економії електроенергії

1 хв читати
Шмигаль у Раді звернувся до бізнесу з проханням вимкнути зайве освітлення та зовнішню рекламу для економії електроенергії

Перший віцепрем’єр - міністр енергетики України Денис Шмигаль звернувся до бізнесу із закликом знизити споживання електроенергії для її економії.

"Окремо звертаюся до бізнесу з наполегливим проханням вимкнути вивіски, екрани, підсвітки. Якщо ви маєте зайву електрику, віддайте людям. Це буде ваш внесок у стабільність енергосистеми", – сказав він під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді в п’ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: завдяки підготовці можемо гасити пожежі на десятках локацій в кожному місті

Сили оборони уразили склад боєприпасів та пункти управління ворога – Генштаб ЗСУ

Зеленський: поки в Європі не буде достатнього ППО – треба підтримувати PURL

У Слов'янську розширено зону примусової евакуації сімей з дітьми – МВА

Дрон-перехоплювач з самонаведенням Litavr із закритого каталогу Brave1 літає на 80 км на висоті до 9 км – Міноборони

Двоє мирних мешканців підірвались на НВП у Харківській області, їх шпиталізовано

У Києві затримали чоловіка, який поштою відправляв психотропну речовину PVP по всій країні – прокуратура

Українці при плануванні відпустки на 44% активніше бронюють пов'язані з відновленням послуги – дослідження

"Нова пошта" тимчасово призупиняє роботу відділень №1 та №3 у Дружківці у зв'язку з постійними обстрілами ворога

Кабмін продовжив програму "СвітлоДІМ" до кінця року – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА