17:40 03.03.2022

У магазинах EVA можна зняти до 2 тис. грн

2 хв читати

Мережа магазинів Eva надає послугу зняття на касі готівки до 2 тис. грн, дія акцій і знижок призупинена на час воєнних дій, повідомила пресслужба мережі.

"На час воєнних дій всі акції та знижки були скасовані, але наразі націнка на товари не перевищує 10% від цін, за якими вони були закуплені у постачальників, а соціально-важливі товари Eva взагалі продає без націнки", - повідомила виконавчий директор Eva Ольга Шевченко, слова якої наводить пресслужба мережі.

За її словами, рівень цін у роздрібних мережах залежить від ціни постачальника.

"Наразі мережа магазинів Eva працює на збиток, тому що поточний дохід не покриває операційні витрати", - додала вона.

Згідно з повідомленням, наразі банківські термінали в мережі магазинів компанії працюють справно, є безготівковий розрахунок. Також покупці можуть списувати бонуси програми лояльності, розраховуватись подарунковими сертифікатами.

Як повідомлялося, мережа Eva підтримує роботу 700 магазинів із 1000 у різних регіонах України.

ТОВ "РУШ" (Дніпро) засноване у 2002 році. Має 52 власні торгові марки, які представлені товарами для дому, парфумерією, косметикою, біжутерією, засобами особистої гігієни, аксесуарами, білизною та дитячими товарами. Штат працівників мережі налічує близько 14 тис. осіб. Керує мережею із понад 1 тис. парфумерно-косметичних магазинів Eva в Україні.

Компанія Nometros Investments Ltd. (Кіпр) придбала 100% ТОВ "РУШ" у 2008 році.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами компанії є українські бізнесмени Руслан Шостак та Валерій Кіптик (по 50%).

Згідно з річним звітом, за підсумками 2020 року чистий дохід "РУШ" зріс на 6,7% порівняно з попереднім роком - до 13,4 млрд грн, чистий прибуток - на 69,3%, до 540,1 млн грн.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА