Інтерфакс-Україна
08:35 26.02.2022

Кількість виявлених випадків зараження COVID-19 у світі перевищила 432,9 млн

1 хв читати
Кількість виявлених випадків зараження COVID-19 у світі перевищила 432,9 млн

Кількість зареєстрованих випадків зараження коронавірусом у світі на ранок суботи досягла 432 млн 981 тис. 424, свідчать дані американського університету Джонса Гопкінса.

З початку поширення вірусу у світі після зараження COVID-19 померло 5 млн 937 тис. 586 осіб.

До країн з більш ніж 20 млн випадків зараження, як і раніше, входять США, Індія та Бразилія.

Лідерство за кількістю заражених і померлих, зберігають США, де виявлено 78 млн 883 тис. 101 інфікований COVID-19, кількість летальних випадків склала 947 тис. 417.

Друге місце за кількістю заражених займає Індія, де кількість підтверджених випадків COVID-19 досягла 42 млн 905 тис. 844, а кількість померлих від наслідків зараження вірусом - 513 тис. 481.

На третьому місці за кількістю виявлених випадків COVID-19 знаходиться Бразилія, де заразилося 28 млн 905 тис. 844 особи, з них померли 648 тис. 496.

За даними порталу Worldometer, який спеціалізується на статистичних даних з найважливіших світових подій, коефіцієнт смертності на 1 млн населення планети склав на ранок суботи 764,3.

У США на 1 млн жителів померло 2 тис. 909 осіб, Індії - 366, Бразилії - 3 тис. 14.

 

 

ОСТАННЄ

Британський принц Гаррі відвідав Україну з таємним візитом – ЗМІ

Сибіга нагородив президента Асоціації туризму Алачати за проєкт "Міст надії"

Кількість загиблих під час обвалення даху в нічному клубі в Домінікані сягнула 221 особи, пошукові роботи завершено – ЗМІ

Держдеп офіційно підтвердив відставку посла США в Україні Брінк

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено майже 200 окупантів – Генштаб ЗСУ

Зарівна: Ми не можемо обмінювати депортованих дітей на території чи атомні станції

У Дніпрі вже вісім постраждалих внаслідок ракетного удару - Лисак

Посол ЄС: Дотримуємося плану відкриття всіх переговорних кластерів з Україною цього року

Умєров обговорив с данським колегою Поульсеном закупівлю української зброї та інвестиції в ОПК

Зі Слов'янської та Дружківської громад на Закарпаття евакуювали дві родини з дітьми - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА