07:33 15.02.2022

Кабмін затвердив план заходів до Дня єднання та підвищив зарплати військовим з 1 березня

2 хв читати
Кабмін затвердив план заходів до Дня єднання та підвищив зарплати військовим з 1 березня

Кабінет міністрів України затвердив план заходів Дня єднання, який відзначатиметься 16 лютого, та передбачає підвищення зарплат військовослужбовцям з 1 березня 2022 року, повідомила пресслужба урядового порталу.

"Виплати військовослужбовцям Збройних сил буде підвищено на 30% з 1 березня 2022 року", - цитує пресслужба слова прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Крім того, з початку 2022 року до 20% зросте грошове забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії (з урахуванням вже ухваленого рішення про підвищення на 10% з 1 лютого).

Зазначається, що це передбачено заходами, які уряд схвалив згідно з указом президента від 14 лютого 2022 р. №53/2022р.

"День єднання має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску. Уряд продемонстрував свою згуртованість, оперативно напрацювавши план заходів, у якому, зокрема, передбачається підвищення виплат для наших військовослужбовців. Ми очікуємо такої ж консолідації від органів місцевого самоврядування та всього суспільства, адже саме єднання — незламна сила України", – зазначив Шмигаль.

Серед іншого план заходів передбачає створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації "UAразом" для забезпечення щоденного інформування населення про стан ситуації безпеки, прискорення процесу створення системи територіальної оборони, а також проведення у зарубіжних дипломатичних установах України зустрічі дипломатичних працівників та українських громад.

Як повідомлялося, Зеленський підписав указ №53/2022 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства", в якому ухвалює з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання українців.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

Росіяни 44 рази обстріляли Донеччину, загинуло троє людей, 14 поранені

Росіяни атакували Берислав, одна людина загинула, одна поранена

На курському напрямку дещо впала інтенсивність боїв, боєзіткнення відбуваються в околицях Суджі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА