17:31 14.02.2022

Нацполіцію переведено на посилений варіант служби в Україні

1 хв читати
Нацполіцію переведено на посилений варіант служби в Україні

Особовий склад Національної поліції переведено на посилений варіант несення служби з 14 до 19 лютого 2022 року, повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, це необхідно для оперативного реагування на будь-які загрози безпеці громадян.

"Посилений режим поліції – це не додатковий привід для паніки. Це про захист та повну готовність", - зазначив він.

Клименко зазначив, що на практиці це означає збільшення кількості патрулів, які гарантують публічну безпеку та порядок на вулицях.

Як наголосив голова Нацполіції, також посилено варіант несення служби необхідний для розгортання додаткових ситуаційних центрів для цілодобового моніторингу оперативної обстановки в країні та взяття під охорону об'єктів критичної інфраструктури, органів влади та місцевого самоврядування.

За його словами, це необхідно для оперативного реагування на будь-які загрози безпеці громадян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА