Інтерфакс-Україна
15:57 13.02.2022

З 14 до 19 лютого авіакомпаніям рекомендовано не виконувати польоти над відкритими водами Чорного моря - голова "Украероруху"

1 хв читати
З 14 до 19 лютого авіакомпаніям рекомендовано не виконувати польоти над відкритими водами Чорного моря - голова "Украероруху"

Україна офіційно опублікувала аеронавігаційну інформацію про активацію потенційної небезпечної зони у повітряному просторі над відкритими водами Чорного моря з 14 до 19 лютого.

Як повідомив глава "Украероруху" Андрій Ярмак на своїй Facebook-сторінці в неділю, у зв'язку з цим вже з понеділка авіакомпаніям рекомендовано не виконувати польоти протягом певного проміжку часу над цією зоною, і заздалегідь планувати оптимальні маршрути з урахуванням поточної ситуації.

"Зазначимо, що ця рекомендація не блокує загалом польоти над Чорним морем. Повітряний простір над територією України є відкритим та доступним для планування польотів. Безпека польотів забезпечується на належному рівні відповідно до міжнародних норм та стандартів!", - наголосив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА