Інтерфакс-Україна
10:49 27.01.2022

"Укравтодор" планує збудувати 60-кілометрову обхідну дорогу навколо Чернівців

2 хв читати
"Укравтодор" планує збудувати 60-кілометрову обхідну дорогу навколо Чернівців

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області розпочала процес підготовки техніко-економічного обґрунтування будівництва III та IV черги обходу Чернівців.

Як повідомила на своїй сторінці у Facebook Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, за планом, протяжність майбутньої дороги становитиме приблизно 60 км.

"Згідно з календарним планом, техніко-економічне обґрунтування мають розробити до кінця І півріччя 2022 року. А потім Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області надасть ТЕО на погодження "Укравтодору". І у разі схвалення документа, Служба матиме право ініціювати проведення проєктних робіт на будівництво", - зазначається у повідомленні.

Договір на підготовку ТЕО підписано з ТОВ "Інститут проектування інфраструктурних об'єктів".

Фахівці вже провели всі необхідні інженерно-геодезичні дослідження, підрахували обсяги трафіку на альтернативних до майбутньої дороги маршрутах. Наступний етап - узгодження основного варіанта проходження 60-кілометрової траси, схем транспортних розв'язок та штучних споруд.

Очікується, що будівництво обхідної дороги розвантажить Чернівці від транзитного транспорту, покращить сполучення західних та північно-західних регіонів країни з центральними областями, а також забезпечить транзит європейських та прибалтійських країн із українськими портами.

Третя черга обходу пролягатиме від траси М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече у напрямку автодороги Чернівці - Великий Кучурів та Р-62 Сторожинець - Глибока - Опришені з під'їздом до ст. "Вадул-Сірет".

Орієнтований план маршруту четвертої черги - від траси М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (с. Мамаївці) до північного обходу Чернівців, перетинаючи автодороги Т-26-02 Чернівці - Заставна та Т-26-03 Чернівці - Недобоївці - Хотин, а далі до автомобільної дороги Н-10 Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (за с. Магала).

Проект буде реалізований у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Як повідомлялося, раніше заступник керівника ОП, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко заявив, що в рамках інфраструктурної програми президента до кінця 2024 року заплановано відновити та побудувати загалом 24 тисячі кілометрів українських автошляхів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гарвардський університет може втратити федеральні гранти

Сибіга про рішення ЄСПЛ: Суд є чітким, як ніколи – російські окупанти вчинили жахливі звірства під час цієї війни

"Укрзалізниця" призначає додатковий поїзд Чоп-Львів

Усик представить відтворену мозаїку "Боривітер" Алли Горської у Лондоні – ЗМІ

Ситуація в галузі виробництва курятини покращилася, збиткових підприємств удвіччі менше - Гетманцев

Право залишається найпопулярнішою спеціальністю серед українських студентів - Бабак

Трамп знову закликав ФРС опустити ставку, вважає її завищеною на 3 в.п

США запровадили санкції щодо компаній із Гонконгу, ОАЕ і Туреччини за сприяння продажу іранської нафти

Естонія може заблокувати новий пакет санкцій ЄС проти Росії – голова МЗС

Мелоні, Метсола, фон дер Ляєн та Матернова візьмуть участь у Конференції з відбудови України в Римі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА