Інтерфакс-Україна
15:04 21.01.2022

Україна візьме участь у формуванні Стратегічної концепції НАТО до 2030 року

1 хв читати
Україна візьме участь у формуванні Стратегічної концепції НАТО до 2030 року

Віцепрем'єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляє, що Україна візьме участь у формуванні Стратегічної концепції НАТО до 2030 року.

"Північноатлантичний альянс запросив Україну разом із іншими партнерами долучитись до формування Стратегічної концепції НАТО до 2030 року. Оновлена концепція дасть розуміння щодо політики альянсу на наступне десятиліття, зокрема щодо співпраці з країнами-аспірантами", - йдеться у повідомленні пресслужби віцепрем'єра за результатами візиту до Брюсселя.

Стефанішина висловила вдячність за можливість участі партнерів у формуванні Стратегічної концепції НАТО до 2030 року.

"Важливо мати спільну візію. Пропозиції України до концепту, зокрема, будуть базуватися на досвіді протистояння гібридній агресії протягом останніх семи років. Країни альянсу вже сказали чітке "ні" агресору на його ультиматуми щодо розширення НАТО. Сподіваємося, що нова концепція дасть стратегічну ясність щодо відносин Україна-НАТО до 2030 року. Ми хотіли б бачити рішучу відданість політиці відкритих дверей НАТО та посиленню східного флангу альянсу", – зазначила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку оголосило про обовʼязкову евакуацію дітей з 19 населених пунктів Донеччини

Кількість постраждалих у передмісті Харкова зросла до 13

У Москві ліквідували поліцейських, які брали участь у катуваннях українських полонених - джерела

КМДА придбала роторну парковку за 3,6 млн грн і списала її, так і не почавши використовувати – експосадовцю повідомлено про підозру

На Різдво в Україні мороз і без опадів, на наступний день – сніг із хуртовиною

Через ворожі удари по передмістю Харкова 1 людина загинула, 11 поранені

У Києві викрили торгівця шоколадом з психотропними грибами та вилучили у нього товару на понад 1 млн грн – прокуратура

Окупанти завдали ударів по ТЕЦ у передмісті Харкова, одна людина загинула – мер

ВАР систематизувала податкові пріоритети агросектору на 2026р

Папа Римський досі сподівається на можливість Різдвяного перемир’я між РФ та Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА