Інтерфакс-Україна
15:26 21.01.2022

Будь-яке введення військ РФ в Україну вважатиметься вторгненням, реакція США та союзників буде жорсткою - Блінкен

1 хв читати
Будь-яке введення військ РФ в Україну вважатиметься вторгненням, реакція США та союзників буде жорсткою - Блінкен

США розцінюватимуть будь-яке введення російських військ в Україну, незалежно від його масштабів, вторгненням - і реакція на нього буде потужною, заявив у п'ятницю держсекретар США Ентоні Блінкен за підсумками переговорів у Женеві з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим.

"Ми чітко дали зрозуміти, що будь-яка кількість російських військ, що перетнули кордон України, вважатиметься вторгненням, і на це піде швидка, жорстка і єдина відповідь від США і наших партнерів та союзників", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

Прем’єр-міністр Ірландії говорить про важливість запобігти ескалації у відносинах США та Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА