Інтерфакс-Україна
14:20 17.01.2022

Ми зробимо все, щоб перезапустити й наповнити життям "нормандський формат" - Бербок

1 хв читати
Ми зробимо все, щоб перезапустити й наповнити життям "нормандський формат" - Бербок

Німеччина і Франція зроблять усе можливе, щоб перезапустити та наповнити життям "нормандський формат" (Німеччина, Франція, Україна, РФ), заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

"Із міністром закордонних справ Жаном-Івом Ле Дріаном ми говорили про те, що зробимо все для того, щоб перезапустити й наповнити життям "нормандський формат", - сказала Бербок на спільній пресконференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою в Києві в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія виділила $190 млн на боєприпаси збільшеної дальності та фінансуватиме технічне обслуговування парку літаків F-16 – М.Федоров

Поняття "безпечна Москва" офіційно залишилося в минулому – 1-й Окремий центр безпілотних систем СБС розповів про наслідки ударів по Московському НПЗ

У Херсонський і Сумських областях від ворожих ударів загинули дві людини

Міністр оборони України: Ми бачимо "вікно можливостей" в найближчі місяці

Україна отримає далекобійну артилерію, крилаті ракети і підтримку дронів– Федоров за підсумками "Рамштайну"

М.Федоров: Події в Москві сьогодні свідчать про те, що Україна рухається правильним шляхом і стає сильніше

Викрито корупційну схему топпосадовців облавтодору, про підозри повідомлено сімом особам – генпрокурор

Президент України мав аудієнцію в Короля бельгійців Філіпа

Німеччина поставить Україні тризначну кількість ракет "повітря-повітря" зі своїх власних запасів – Пісторіус

Найбільший пакет допомоги для PURL на $1млрд був оголошений на зустрічі в форматі "Рамштайн" – Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА