Інтерфакс-Україна
14:06 21.12.2021

На початку 2022 року в Києві вперше відбудуться навчання НАТО з кібербезпеки - Стефанішина

1 хв читати
На початку 2022 року в Києві вперше відбудуться навчання НАТО з кібербезпеки - Стефанішина

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина анонсувала, що на початку 2022 року в Києві вперше відбудуться навчання НАТО з кібербезпеки.

"Ми очікуємо, що на початку 2022 року відбудуться міжнародні натовські навчання з питань кібербезпеки. Вони відбудуться в Україні, безпосередньо в Києві... Я пишаюся тим, що Україна вперше стане країною, яка прийме всі країни Альянсу, всі команди", - сказала Стефанішина під час онлайн-брифінгу "Річні підсумки щодо ЄС та НАТО" у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Херсонський і Сумських областях від ворожих ударів загинули дві людини

Міністр оборони України: Ми бачимо "вікно можливостей" в найближчі місяці

Україна отримає далекобійну артилерію, крилаті ракети і підтримку дронів– Федоров за підсумками "Рамштайну"

М.Федоров: Події в Москві сьогодні свідчать про те, що Україна рухається правильним шляхом і стає сильніше

Викрито корупційну схему топпосадовців облавтодору, про підозри повідомлено сімом особам – генпрокурор

Президент України мав аудієнцію в Короля бельгійців Філіпа

Німеччина поставить Україні тризначну кількість ракет "повітря-повітря" зі своїх власних запасів – Пісторіус

Найбільший пакет допомоги для PURL на $1млрд був оголошений на зустрічі в форматі "Рамштайн" – Федоров

Україна та Німеччина разом вироблятимуть НРК "Терміт"

Україна та Німеччина разом вироблятимуть НРК "Терміт"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА