Інтерфакс-Україна
21:50 16.12.2021

Україна і Хорватія уклали Меморандум про співпрацю між Радою експортерів та інвесторів

1 хв читати
Україна і Хорватія уклали Меморандум про співпрацю між Радою експортерів та інвесторів

Україна та Хорватія уклали Меморандум про співпрацю між Радою експортерів та інвесторів, повідомив посол України у Хорватії Василь Кирилич.

"Сьогодні підписали Меморандум про співпрацю між Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України і Хорватською економічною палатою", - написав Кирилич у своєму мікроблозі Тwitter у четвер увечері.

Наступним етапом країн, за його словами, очікується серія спільних проектів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна звільнила майже на 100 кв. км більше, ніж втратила у травні, – Сирський

Затримано військового медика, що викрав та продав 16 дронів свого підрозділу, – ДБР

СБУ та Нацполіція затримали чоловіка, який влаштував вибух у поштовому терміналі в Києві

Командир 125 ОВМБр про "приведення до тями" бригади: 90% командирів були зняті з посад, комплектність особового складу зросла на 234%

У 66 ОМБр заявляють про одні з найнижчих показників щодо СЗЧ у ЗСУ

У Харкові вночі внаслідок атаки ворожим дроном пошкоджено депо №5 "Нової пошти"

Російські обстріли забрали життя жительки Херсона

Третій армійський корпус: За рік ми стабілізували фронт та повністю ліквідували всі райони інфільтрації ворога в смузі від Борової до Лиману

Генштаб ЗСУ повідомив про ураження пункту управління ФСБ на території Бєлгородщини

Є нові знеструмлення внаслідок обстрілів у семи областях, ще 26 н.п. без світла через негоду – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА