20:15 16.12.2021

В Італії зафіксували за добу понад 26 тис. випадків COVID-19 – максимальна кількість з березня

1 хв читати

Медичні служби Італії виявили за добу 26 тис. 109 випадків коронавірусу - найвищий показник за період з 12 березня цього року, повідомляє у четвер видання The Guardian.

Також за добу померли 123 особи з причин, пов'язаних із COVID-19.

Тим часом, зазначає The Guardian, за останні три тижні рівень захворюваності на COVID-19 в Італії зріс на 90%, а кількість летальних випадків на добу - на 73%.

Раніше на цьому тижні стало відомо, що влада Італії посилить обмеження для тих, хто приїжджає з країн Євросоюзу: здача тесту на COVID-19 стане обов'язковою для всіх, хто в'їжджає, а не вакциновані, повинні буде ізолюватися на п'ять днів після приїзду. Нові заходи набудуть чинності 16 грудня та триватимуть до 31 січня.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, з початку пандемії в Італії було діагностовано понад 5,3 млн. заражень, понад 135 тис. пацієнтів з COVID-19 померли, а понад 4,8 млн. людей одужали.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА