Інтерфакс-Україна
15:50 15.12.2021

Щеплень від COVID-19 у Києві зроблено понад 3,3 млн, повний курс вакцинації пройшли 1,65 млн киян

1 хв читати
Щеплень від COVID-19 у Києві зроблено понад 3,3 млн, повний курс вакцинації пройшли 1,65 млн киян

У Києві наразі зроблено понад 3,3 млн щеплень від COVID-19, водночас повний курс вакцинації двома дозами пройшли 1,65 млн киян, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"На сьогодні у столиці зробили понад 3,3 млн щеплень. З них першою дозою – понад 1,65 млн, двома дозами – стільки ж, понад 1,65 млн", – розповів мер під час презентації результатів роботи міської влади у 2021 році.

За даними Київської міськдержадміністрації, у столиці працюють 157 пунктів вакцинації, 21 міні-центр вакцинації на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги, 63 мобільні бригади, 44 центри вакцинації в закладах та торговельних центрах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині за суботу поранено семеро цивільних від російських атак – прокуратура

З початку року вже облаштовано 820+ км антидронового захисту логістичних маршрутів – міністр Федоров

Двоє цивільних постраждали через атаки дронів у Харківській області

Косіняк-Камиш після зустрічі з Будановим: Є межі, які не можна переступати

Водієві, який у Солом'янському районі Києва вчинив ДТП із чотирма загиблими, повідомлено про підозру

У Запоріжжі відомо про двох постраждалих внаслідок удару ворога по супермаркету

Ворожий дрон вибухнув біля ТЦ у Запоріжжі, є постраждалі – влада

Генштаб ЗСУ розкрив деталі уражень об'єктів противника в РФ та на ТОТ України

Дощі і грози очікуються у неділю по всій Україні, крім східних областей

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА