Інтерфакс-Україна
21:08 11.12.2021

Глави МЗС G7 обговорюють, як їм протистояти "зловмисним дійовим особам"

1 хв читати
Глави МЗС G7 обговорюють, як їм протистояти "зловмисним дійовим особам"

Міністри закордонних справ G7 у суботу концентрують увагу на тому, як їхнім країнам згуртуватися для відстоювання інтересів на світовій арені, повідомила глава МЗС Великої Британії Ліз Трасс.

"Рада, що проводжу зустріч у Ліверпулі зі своїми друзями по G7, щоб обговорити, як захищати та просувати свободу та демократію у світі, а також - як протистояти зловмисним дійовим особам", - написала вона у Twitter, не уточнивши, які саме країни світу вважає зловмисними.

"Ми маємо згуртуватися, щоб рішуче протистояти агресивним діям тих, хто намагається обмежити свободу та демократію", - наводять європейські ЗМІ слова британського міністра.

"Для цього всі ми маємо говорити одним голосом", - вважає Трасс.

У Ліверпулі на вихідних відбувається зустріч глав МЗС G7.

ЗМІ зазначають, що центральними темами обговорення стане те, як протистояти Росії та Китаю. Також міністри планують обговорити іранську ядерну проблему.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики

"Нафтогаз" та "Газмережі" викрили схему крадіжки газу в Сумській та Вінницькій областях на 56,6 млн грн

У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА