Інтерфакс-Україна
12:21 04.12.2021

У Києві внаслідок падіння в ліфтову шахту загинув монтажник

1 хв читати
У Києві внаслідок падіння в ліфтову шахту загинув монтажник

У Києві на будівельному майданчику ЖК "Оберіг-2" у Дарницькому районі внаслідок нещасного випадку загинув робітник, повідомляє Державна служба України з питань праці.

Трагедія сталася 2 грудня.

"За попередньою інформацією, під час монтажних робіт робітник упав із машинного відділення в шахту ліфта на дах ліфта, що стояв на першому поверсі. Потерпілий, 1963 р. н., працював на підприємстві за договором ЦПХ, отримав травми, не сумісні з життям", - зазначається в повідомленні.

Наразі ГУ Держпраці в Київській області вживає заходів щодо створення спеціальної комісії та проведення розслідування нещасного випадку зі смертельними наслідками.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА